Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz sb #7760 üzenetére

    Rákeresve első talált ugyanez a Fifára redditen. :) Van akinél dgpu-n fut fixen, mások meg fordítva panaszkodnak, ott dgpu-ra nem tudja áttenni és más játékkal nincs gondja.
    Windows reset-et is írtak, hogy megoldotta... de az is inkább driver-win pucolásra utal.
    Egy DDU-s uninstall-reinstall nem árhat.

    Ha már driver: te (de mástól is érdekel) melyiket használod? Nekem a legutolsó whql-lel fut csak a 4650G rendesen. Előtte-utána 2-3 drivert próbáltam és mindegyikkel full lila a képernyő.
    Rákeresve vmi RGB-YCbCr bug de elég fura, hogy 4-ből 1 driverrel jó csak.

    Ill. nálam fel-felvillannak jellemzően bal oldalon 1 pixeles kisebb-nagyobb csíkok a monitoron.
    Ilyennel találkozott valaki? Rákeresve dgpu-kkal is előjön itt-ott és driveres hibát írtak rá több helyen. Drivercserével eltűnt... amit ugye a fenti lilaság miatt nem tudok megtenni max ha előtúrok régebbi drivereket. :U

    Ramhiba is adná magát, főleg, hogy elég nagy tuningot kaptak de kipróbáltam tök alapon is, ott is csinálja. Viszont restart után eltűnik egy időre, aztán, hogy csak hibernálva/alvásban van a gép egy idő után újra feltűnik. Plusz ott vannak a fenti találatok amik szintén driver hibát írtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák