Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    válasz apatyas #7241 üzenetére

    No. Némi további tesztelés után megállapítottam, hogy 2300MHz és 1V a minimum beállítható szintek az advanced fülön. Ezt a feszt fixen tartja, viszont ha a Core Performance Boost nincs kikapcsolva, akkor ugyanúgy feltolja a frekit win működés közben 3.6GHz környékére, csak látszik a feladatkezelőben, hogy 2.3GHz az alap frekvencia. Ettől persze nem hasal el, vígan működik kis terhelés alatt ekkora feszültséggel, rendes terhelés alatt nyilván megfeküdne.
    Szal min 23-as szorzó a beállítható (ezen a lapon legalábbis), hiába tudja ez alá visszavenni a Cool'n'Quiet. (adatlap átmásolva: 2400G, Asrock B450M P3.4 )
    A szimulációnak nem kell hogy mindenki értse az okát. Pl underclocking, fogyasztás visszavétele bőven elég ok erre. De lehetne a jó öreg emberi kíváncsiság, kísérletezés is, ami nélkül nem haladna a világ előre.
    És elég konkrét körülményeket írtam le, ami mellett vizsgáltam a rendszert, ebbe felesleges belekötni.

    [ Szerkesztve ]

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Új hozzászólás Aktív témák