Új hozzászólás Aktív témák

  • luci@85

    tag

    válasz solfilo #5554 üzenetére

    -lapból akkor ha nincs rev 2 -es akkor tanácstalan vagyok mert pont azért lett volna jó mert matx fér a kuckóba és nem mellesleg a tápellátása is 9 fázisú ami tuningnál jól jönne . Nem vagyok nagy tuningos meg egyébként sem a gyári hűtővel esnék neki húzni az procit csak inkább előre tekintő.(nagyobb cooler késöbbi projekt része)
    :(
    -youtube ban beírod a ramot és egy nem magyarul beszélő srác nagyon dicséri a Geil -t.
    Pl.: nálla majd 3200 on megy 1,4 voltal ,időzítést nem tudom fejből de lement cas 15 -ig.
    Nekem elég lenne 2933 -on ,hogy kihasználjam a grafikus magot 1.35 -ön szerintem menne.
    Egyébként kísértetiesen hasonlít a 2400 as vége és ugyan az a Geil ram 3200 alap adatként,
    gyanítom ,hogy ugyan az a csip van rajtuk és 17,5 k a 2*4 GB ! :U
    Geil evo forza

    - 2200g vs 3200g viszont csak egy apró tuning ahogy nekem lejött ! Ennyit bárki húz rajta még a gyári coolerrel is talán ! Ami szimpatikus nekem ,hogy nem kérnek többet érte ,mert ugyan -úgy 99 dollár .
    Nemritkán láttam a 2200G ben lévő grafikus vega mag ,hogy 1600 on is elmegy komolyabb hűtéssel . :Y

Új hozzászólás Aktív témák