Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz andro93 #8425 üzenetére

    "Az az 1-2 fok, amivel hűvösebb, meg egy kicsivel halkabb, amit valószínűleg senki nem fog érzékelni, ha házban lesz."

    Ez az infó honnan van? :DDD

    Nekem egy MSI R9 290 Gaming van és ugyan ref-em sosem volt, a Youtube videókat megnézve/hallgatva jelentős a különbség (nem "kicsivel). A venti 100%-on is kifejezetten "baráti" szerintem (pedig allergiás vagyok a nagy zajra), ami pedig "az 1-2 fokot" illeti, nálam 1100-on nem megy max 77-78 fokig a gpu (igaz a venti 100%-on van és nagy, szellős házam van, több 12 centis ventivel, tehát nincs bezsúfolva, ám egy felsőkategóriás kártyát nem biztos, hogy jó bezsúfolni egy szűkös helyre ilyen hőtermelés mellett, mint hogy a minőségi táp is fontos egy ilyen vga-hoz, látható egyes hsz-ekből itt is), mégis úgy tudom a ref-ek 95 fokig is felmelegszenek, ez majdnem 20 fok különbség, ami szerintem több mint "1-2"...
    A Tri-x-ek pedig állítólag 72-75 fokon is megállnak (a 3 db venti és nagy hűcsöves borda megteszi a hatását), ami még több is mint 20 fok, és elvileg ezek sem hangosak... (ha pedig kevés a 2 év gari, akkor ott a Gaming, végül én is emiatt választottam ezt a Tri-x helyett)

    Szvsz ez olyan mint egy i3-at és egy i7-et "egy kalap alá venni", mert "mit számít az a +2 mag" és az, hogy szorzózár hiányában az i7-ek húzhatóak is... :U

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák