Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz Runner_fxr #36594 üzenetére

    Sztem a házad lehet a ludas. Ahogy néztem képeken, a VGA-val egy szinten lévő ventit eléggé kitakarja a hdd tároló rész. Bár nekem nem X-em van, de az én pici Silverstone TJ08-E házamban ennél sokkal jobbak a hőfokok. Ez a VGA brutál sokat eszik, így brutálul melegszik is, és ha a házad szellőzése nem jó, akkor bent reked a rohadt sok meleg.

    Én a helyedben lőnék apróról egy jó házat, lehet hogy 15-20k, de egy 100+k-s VGA mellé szerintem megéri, és a ház nem kopik el, egy jót használni tudsz akármeddig.
    Én továbbra sem bántam meg a 390-et, jövőállóbb darabnak érzem mint a 970, ahol már most is simán elfogy a 3,5GB Vram bizonyos játékoknál. De a 4 GB is, ezért nem jött szóba a 980 se, na meg az ára miatt.
    A 980 ti oké, de annyi pénzt sose adnék ki érte.

    Ha veszel egy nvidiát mivel az sokkal kevesebbet eszik, messze nem fog ennyire melegedni, de sztem a rendszerhez kell a házat igazítani és nem fordítva.

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Új hozzászólás Aktív témák