Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denko

    senior tag

    válasz milan1225 #28762 üzenetére

    Szia,

    500W a minimum és 550W már ajánlottnak írja a gyártó, tehát meg kell hogy birkózzon.
    Átalakitó van a kártyákhoz ha nincs olyan tápodon, igen belemegy 6+2.

    UI: Én sem értek csak dugdosom;]

    [ Szerkesztve ]

  • expander

    senior tag

    válasz milan1225 #28762 üzenetére

    sziasztok,

    tegnap sikeresen megerkezett, egy innen, az aprorol vasarolt 580 gamingx 8gb kartya, nem titkoltan banyaban nevelkedett, mas bios is van rajta (az eredetit megkaptam emailben az eladotol)

    GTX960-am volt nyaron, 2 monitorral, a masodmonitorkent hasznalt, "egyszeru", az alaplapi slotba dugva, illetv van egy AOC 27" 144hz-es monitor, az a VGA-ba dugva. Kb fel evig VGA nelkul ketyegett a gep, mindket monitor az alaplapiba dugva, tokeletesen mukodtek mindket esetben

    tegnap mikor beszereltem az uj vga-t, az elsodleges nagy monitort nyilvan a vga DP portjaba dugtam, a masod maradt az alaplapin, de egyik sem adott kepet
    forditva is no signal uzenetet kaptam mindketton, ha viszont kihuztam az elsodleges a VGA-bol, akkor kaptam kepet az alaplapirol. forditva viszont nem...

    vegulis ujraraktam az egesz rendszert, feltelepitettem a legujabb drivereket, es felig-meddig megjavult, mert a VGA-ba dugva mindket monitort, a szoftver felismerte mindkettot, de az AOC meg mindig No signal kepet adott... (mondjuk eloszor non generic pnp monitorkent tuntette fel az eszkozkezelo, de manualisan sikerult felismertetni vele)

    ezutan kiprobaltam DP helyett HDMI-vel is, es rogton mukodni kezdett, viszont nekem a 144hz miatt DP kell... kis utanaolvasas utan, 10-15 percre kikapcsoltam, kihuztam a tapkabelt a monitorbol, visszakapcsolasnal (DP) hipphopp rogton elkezdett mukodni, ment vele a 144hz is, ugyhogy orom boldogsag.

    viszont! bekapcsolasnal csak akkor kapcsol be a monitor ha eler a windows fokepernyoig, igy pl. BIOS-ba be sem tudok lepni, ujrainditasnal pedig egyaltalan nem kapcsol be egyik monitor sem.

    bocsanat, a hosszu szovegert, es az ekezetek hianyaert :)

    a monitorok, kabelek, minden tokeletesen mukodik mar kb 1 eve, sosem volt semmi baj, VGA-val, vagy nelkule sem, szoval ezeket kizarnam, igy csak az egyetlen uj dolog, a VGA marad

    lehetseges, hogy a moddolt BIOS ilyen dolgokat okoz? illetve meg a tapra gondoltam, 450W (80+), elegnek kene lennie neki a calculator alapjan, ha nem akkor el sem indulna, vagy fagyna nem ? (egyebkent toltam gyorsan egy feloras gaming sessiont, nem tapasztaltam semmilyen rendellenesseget)

    Elore is koszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák