Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Ren Hoek #2047 üzenetére

    Hoek 80 ért csak olyan vágás lenne hogy fury sorja :)))
    Igen a 300 sorozaton sincs finomszemcsés csodaeffekt ami miatt nem hányunk
    kivéve a 380 azzal meg aki VRezik hacsak nem crossfiében az varázsló :)
    Tudod mi fura ? Legszivesebben megvenném a X et 208 ba eldobnám róla azt a kerregő itemet és keresnék egy sapphire fury tulajdonost hogy ha felvizezi adja nekem a bordáját és azt tenném az x re akár downgradelve is és akkor érnék a bolti OC árához csak épp nekem 4096 cores lenne és kevesebbet enne.

    [ Szerkesztve ]

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Ren Hoek #2047 üzenetére

    Most erre mit mondjak, en volt hogy juliusban, augusztusban is be kellett hogy tolljam kicsit a futest... es ez meg csak del-anglia... Szoval ez nem erv nalam :) Ha van egy jol szellozo hazad meg eleg jo ventid akkor a ho sem nagy gond, es hat a futest sem kell feltolni :)

    Az hogy rebrand nem zavar, akkor nem vettem volna a 290X-et sem anno, amig teszi a dolgat rendesen...
    Ha tudnad hanyan vesznek meg 3XX-es kartyakat, a kedvenc jatekom topikjaban csak ma vettek 2-t, meg uton van meg 1 biztosra.

    Ha lesznek majd Fury-kbol vagottak (amit ketlek de ki nem zarhatom) akkor az meg talalhat jo piacot maganak, bar az alatt a tobbi sorozat jol ellatja a feladatat. En ha most kellene olcsobb kartyat venni, keresnek hasznaltan 2XX v 3XX-eset, akar 2-t is es csoki, le van tudva egy jo darabig.

    De van helyette a huvos Fury X, nem panaszkodom, bar gyanus hogy masok meg nem comming out-oltak :U

    A szo amit keresel: Sexy :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • HSM

    félisten

    válasz Ren Hoek #2047 üzenetére

    "ha nem jönnek ki vágott nép-Fijikkel."

    Pedig Fiji-t nem érdemes egyhamar várni ilyen 80-100K magasságában. Ez egy nagy, és bonyolult építésű GPU a HBM miatt, ebből még nem valószínű, hogy egyhamar olcsó népkártya legyen. :N

    Amúgy is a Perf/Watt mániához Maxwell dukál, arra találták ki. :P
    Amúgy ami a 390 "kazánt" illeti, nekem teljesen patent volt a 290-em icipicit visszavéve 200W-ot fogyasztva. Azért az nem rossz 900Mhz 4,6Tflops-al. És még csak nem is a jobban válogatott 290X GPU-val. Manapság ráadásul pár cukorkáért utánadvágják őket.
    A VR-re ugyan hiányzik belőlük a preempció, minden másra azonban tökéletes. Mondjuk még így is elég komoly ütemező van bennük.

    (#2050) Yllgrim: Nekem a Fiji kártyáról a csúcstechnika jut eszembe, maximálisan igényesen tálalva. Végülis, sexy. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák