Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz Joshi #216 üzenetére

    az első mondatoddal egyetértek. az ár/érték aránynak egyik része az ár.

    Aki kiad ennyi pénzt annak ez a játékvizes sz@r nem kell, nem azért mert sz@r hanem azért mert nincs más alternatíva. Nem vagyunk egyformák, nekem pl full cover vizes blokkal kellett volna.
    szerintem ha beárazzuk 30k-nak ezt a vízhűtést, és megnézzük, hogy mennyibe kerül egy fc blokkhoz a vízhűtés többi alkatrészét hozzátenni, akkor kijön egy +50-70k-s árcédula (pumpa, radi, tartály, csövek, csatlakozók, lötyi - csak így hirtelen). annyiért még kevésbé érné meg ilyet venni. másrészről pedig a játékvizes sz@r megfelelően lehűti a kártyát.

    Aztán ott van a HDMI 2.0 hiánya, ez fatális hiányosság még az átlag usernek is.
    átlag usernek annyira nem. arra a kérdésre, hogy mégis hányan játszanak 4k-n egy egész ember jelentkezett az egyik topicban.

    Én pl R9 290-ről szerettem volna váltani, de az AMD driver is elég gáz volt az utóbbi időben és mindig utólag akarnak javítani egy kártya teljesítményén.
    280xről váltottam 290-re, egyiknél sincs különösebb problémám a driverrel. mással van, de azon a driver nem tud segíteni.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák