Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    válasz Speed® #53899 üzenetére

    Heló!
    Elmagyaráznád nekem ezeket a rövidítéseket? :)
    Nem értek ehhez.
    nekem is 7870 karim van, csak nem LE hanem OC verzió. Utóbbit tudom mit jelent... :)
    Szintén Omega driver, de mivel lőtted be? Mi az az AB? Belőném én is, hogy az említett játékok fussanak nálam is gond nélkül. :)

    Értem a csíziót.

  • katt777

    félisten

    válasz Speed® #53899 üzenetére

    Ne hagyjuk, mert van, amiben szar az Omega driver is. Hogy 3 játék szépen fut, az nem jelent semmit. De pl. egyetlen AMD driverrel sem tudtam tunerről analóg módban hardveres felvételt készíteni, az újabbakkal bűn lassan indult a rendszerem (tisztán, csak driver telepítéssel is, nV-val meg rögtön kb. lefeleződött a betöltési idő), telepítője eltávolítás után okozott gondot a következő meghajtóval (rögtön black screen telepítés után), a Transc. csomagot telepítve a tavalyi meghajtók nagy részében léptetésnél elszállt a kép akár 2 percre bármilyen hardveres videó lejátszásnál, játékokat illetően pont BF4-ben Mantle laggolt vagy kidobált gyári AMD profillal, és még sorolhatnám. De nem 1x láttam olyan hibát, hogy x felbontásban szépen szaladt egy játék, egy akár kissebben meg laggolt vagy bugzott, mert azt éppen kihagyták az optimalizálásból.

    Az egyéb "known issues" meg soha nem fog eltűnni. ;)

    Nem vitázni akarok, csak azért írtam, mert ezek a hibák léteznek, más formában régebbi meghajtókkal is, a használható kategóriába a 13.12, a 14.4, és a 14.12hotfix tartozik. Nyilván, ha a fenti funkciókat valaki nem használja, nem törődik vele (pl. SSD-n kevésbé tűnik fel a betöltési késedelem), vagy nem játszik olyan játékokkal (azokon belül grafikai beállításokkal), amelyekhez nem megfelelő a driver, akkor hiheti azt, hogy minden rendben van. :R A valóság azonban nem ez. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák