Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz sb #51956 üzenetére

    Abu, minden tiszteletem ellenére, a hsz-aiból ítélve szart sem ért a "3rd party" programokhoz, szajkózni viszont tudja, milyen jó a driver. Pplayjel az van, ami írtam: vagy van, de viszi a feszt, vagy kézzel kell váltani. Semmi egyéb gondot nem láttam (leszámítva némelyik verzió használhatatlanságát legalábbis tahitis kártyákon). Ha valamelyikkel nem működne, vannak alternatívák is, az viszont több topicban is simán lejön, hogy az órajel- és fesz. ugrálás garantáltan pár hónap alatt hazavágja legalább a VRM-eket. De használjon mindenki csak AMD drivert! :C

    AB-ben nem letiltani kell, hanem engedélyezni, ezt már annyiX írtam!!! Low-level driver vezérlés, meg minden egyéb, végezze az AB, és rendben lesz.

    Biosban alaplapi (onboard) beállításoknál, esetleg CPU-settings-nél szokott lenni.

    nV-val anno BS hiba volt sokaknak, nálam még ez sem jött elő, mert nem a driver okozta, hanem a "zóccsó" alkatrészekkel szerelt kártyák (kevés volt nekik a ref. fesz.). Azért nV (nem sokkal) később driverből javította. Mantle ellen meg optimalizálták a DX kódot mindenben 7-8% sebességnövekedést elérve, szóval azért sok minden nem szól az AMD mellett (PhysX és CUDA sem :DDD ). A baromerős energiatakarékos új kártyáikat meg nem is említem. Ja, késő, már említettem. :B Bőven megérik az AMD-fan tesztekben kierőlködött "felárat".

    frozzyZTE: Mi is a konkrét problémád BF4-gyel? :F Nekem annyi, hogy látszólag (választhatatlanul) Mantle-ben fut az új driverekkel, mert pont olyan hibákat csinál, anno pedig DX-ben tökéletesen szaladt.

    Minden szoftver "as is", röviden fordítva "kapd be". Sem a gyártónál, sem a driverírónál, sem a hardverkészítőnél nem reklamálhatsz. Vagyis hát reklamálhatsz, csak nem érdekli őket, a pénzedet meg már megkapták (próbáld meg visszakérni a BF4 árát :DDD ). Nézd meg, hány éve szórakozik az AMD a vásárlóival, és még mindig veszik a kártyáit, mert elég balekot győznek meg a marketingeseik.

    AMD-vel ez van. Én csak a rendkívül kedvező ár/érték arány, illetve a beteszteltség miatt vettem ezt a karit (használtan), és az összes eddigi AMD kártyám közül ezzel tapasztaltam a legkevesebb hibát. Mivel írtam soxor, ezzel mennyit és mit, elképzelheted a régebbieket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák