Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve198310

    őstag

    válasz katt777 #49238 üzenetére

    annyira réfi nem lehet nem igen volt ilyenben részem soha mint amit ez csinál

    "Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz katt777 #49238 üzenetére

    Ha viszonylag régi és új játékokkal nem játszol, nehéz hibát találni. nV-val soha nem volt driver problémám, leszámítva azt az 1-2 régi játékot, amelyeknél több nem fut AMD-n. Nálam sem volt hiba 14.2b-ig, általánosságban most sincs, de éppen erre céloztam többször, ami évtizedes tapasztalat: egyes konfigokon és egyes beállításokkal bugzik, másoknál meg semmi hiba, teljesen függetlenül a segédprogramoktól, akár tiszta win-en is, ezt C topicban is követtem régebben.

    ...leszámítva azt az 1-2 régi játékot, amelyeknél több nem fut AMD-n
    Tehát azt mondod, hogy AMD-n csak 1-2 régi játék fut és a többi nem :F
    Ezt sem tudom megerősíteni:
    Nemrég raktam fel egy (humble bundle) Thief játékot, vagy 10 éves és tökéletesen fut, bár sajnos csak 4/3-at támogat a játék.

    Amit viszont tudok az az, hogy nekem volt problémám NV-vel:
    A TV-m és a GTX660 nem tudtak a HDMI interfészen keresztül megállapodni (EDID infó HDMI-n keresztül), hogy milyen felbontást/frissítést támogat a TV-m és egy csomó játéknál olyan felbontás/képfrissítés kombóban próbálta a TV-t hajtani amit az nem támogat, így csak fekete képet kaptam, annak a lehetősége nélkül, hogy átállítsam a felbontást....

    A GTX 660 előtt egy 4830 volt, amig el nem pukkant. Azzal sem volt semmi gond, ha csak nem az, hogy az egyik Catalistban egyszerűen nem ment a túlhajtás :) Ettől eltekintve azzal a kártyával is minden rendben volt. Aztán, ha még régebbre tekintek vissza, akkor volt R9600XT-m. Azzal sem volt soha semmi probléma.

    Mellesleg a GTX 660 és TV kompatibilitási próblémájától eltekintve Nvidiával is csupa jó tapasztalatot szereztem (TNT2M64-6600GT-GTX660) Lehet nem soroltam fel mindent.

    J.

Új hozzászólás Aktív témák