Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Steve198310 #53574 üzenetére

    Dehogynem mér, csak be kell állítani. :B

    zozoz1: Vannak rossz álmok. :DDD A próbagarral az a gáz, hogy nem jó semmire. A VGA-t nem a (normális, tuningot is beleértve) terhelés nyírja ki, hanem az ugrándozó feszek és órajelek, amelyben bizony élen jár az AMD. Ha hosszú élettartamra vágysz, AB, Trixx, ezek kellenek.

    Valaki tesztelt rqajtqam kívül Monster Hunter benchmarkkal? Kíváncsi lennék, más kártyák milyen eredményt tudnak.

    +Néztem CoD AW-t. Ritka lqrt a beállítása (menüben nem lehet, játék közben meg bármit állítok, 5-8p-ig lehet újra nézni az átvezető videókat :(( :W + még swap fájl is kell neki :Y ) Végül csak beállítottam (módosítások között egy vacsora, majd egy fürdés, majd egy takarítás), és szépen megy ez is fullban (50-58FPS), ha a hülye beállításokat kihagyja az ember (film-effekt és a vele járó pocsék textúrák 1.7-3,5FPS-ért), de ez sem zabálja meg a 2GB RAM-ot. 1x ugrott fel 2020MB-ra (videóban), elvan 1950-1980MB között. Ami viszont megint azt bizonyítja, hogy direkt írnak 3-4GB-ra játékokat/drivereket, az megint csak az, hogy min felbontásban és grafikával is ugyanennyi RAM-ot zabált, 1x ugyanis elfelejtettem átkapcsolni az AB-profilt, aztán kvázi 2D-ben kalibrálta magát a játék. De futott szépen. :)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák