Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz csucsbicep #280 üzenetére

    Ez igaz, de én nem mondtam, hogy attól az jó vétel - azért mert még nincs olcsóbban új, attól ez egyáltalán nem evidens! :N Ezek túlzott árak, egyik sem ér meg annyit tökmind1 melyiket nézed. Az a lényeg, hogy gerjesszék a (minimum) részben indokolatlan igényeket és azzal növeljék a fogyasztást (vásárlást). Lásd: Crysis 2, ennél jobb példa erre nincs is. A másik felét meg hozzáteszi maga az user az örök elégedetlenséggel, ami alapján mindig jobb kell. Persze van ésszerű kompromisszum a kettő között!
    Én kizárólag FullHD felbontásban játszom, és a jelenlegi - közel sem csúcs - gépem tökéletesen alkalmas mindenre. Igaz, nem vagyok hardcore gamer (ahhoz öreg is vagyok már :B ), nem tuningolok és tesztelek agyba főbe, és tudomásul veszem, hogy nem megy minden maximális részletességgel meg 4xAA + 16AF látványjavítókkal. Attól még nem rossz, és nem kell mindenáron (főleg ilyen áron nem) cserélnem. Ezt, csak mint saját véleményt mondtam.
    De már talán azt is említettem, hogy - a fentiek alapján akár következményként megfogalmazva - itt csak ennyi a történet lényege: ki tudod-e vagy ki akarod-e fizetni ezt az őrült összeget?
    Én nem, de persze nem vagyunk egyformák mint ahogy az igényeink és a buxánk sem az. :R

Új hozzászólás Aktív témák