Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d3kk

    senior tag

    válasz HSM #29584 üzenetére

    mondjuk nálam nincs 72 hz... (bár a secondary monitoron lehet belövöm 75hz-re a kis régi syncmastert :)) még nem tudom.. de AB-t absolute nem használtam eddig. csak a CCC profil létrehozás és annak szerkesztése hogy a flancos green pixelek meneküljenek a pics@ba a monitoromról :D Valoszinu hogy egyutt kell élnem ezzel mert amig a profil nem aplikálja magát indításkor addig megjelennek a zöld pixelek, és erre még nem találtam megoldást.. ezek szerint ezen kivul nincs... vagy nem tudom. már elég sok mindent megnéztem google-ztam rengeteget, meg forumokat lapozgattam.. (többek között ezt is) de mindenhol az alacsony frekikre hivatkoznak.. amit máshogy nem nagyon lehet moddolni.. 8persze bios piszkálás.. de azt kihagynám valaki tanácsára hallgatva ;)

  • d3kk

    senior tag

    válasz HSM #29584 üzenetére

    AB-t meg azért nem használtam (meg szerintem nem is fogok) mert tuningra game-ben (eddig) nem volt szükség.. meg szerintem nem is lesz.. sajna az i3 2100 nem sok mindent bir annyira mint az 5870 de elmuzsikálgat mellette... persze kicsit idegesito hogy prototype 2ben megörjit a valoszinuleg memory leak problem amit már probáltam orvosolni a rengeteg helyen leirt modszerekkel de ez nem segitett..

    szernintem nem a kari a hibás.. de ha hirtelen fps drop van akkor alt tab várok kicsit és már jó is. ekkor a proci olyan 45 C a vga GPU meg 55 C a vga mem: olyan 50% a fizikai meg olyan 33%os kihasználtságú.. szoval ezek sem lehetnek.. nem tudom mi lehet ezzel de már nemsoká kiakasztom ugyhogy ez is a multé lesz.. :DDD viszont egy olyat is tapasztaltam hogy akad az egér.. vagyis nem egészen csak akad hanem belassul... ((( razer lachesis v1-et használok ami kábel cserén esett át mert a gyári vezetéket az előző ?$ˇ^˝´€&# albiban volt egy egér ami kiszemelte magának az én egerem farkát és 3 felé rágta a drága... de eddig sehol nem volt probléma csak aprototype 2ben..)))

  • d3kk

    senior tag

    válasz HSM #29584 üzenetére

    akkor azt mondod hogy ha uppolom 400/1000re a frekiket megszűnik az ugrálás? mert ha igen akkor fejet hajtok a Mhz-k fölött és megadom amit annyira kíván :DDD ja még annyit hogy szerintetek ehez a 400/1000-hez milyen voltage-t adjak neki?

    most vidéken vagyok a szörnyeteg meg 70km-re de majd vasárnap vagy hétfőn rápróbálok...

Új hozzászólás Aktív témák