Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Beretvás #5590 üzenetére

    legolcsóbb XFX RX480@8GB...
    Kicsit elindítottam az MWO-t, mert nah. 120-as FPS limitet állítottam, mást nem babráltam, nem húzom, etc. Tapasztalat: MWO krájendzsin átirata egy rakat szar. A távoli objektumokon a csillogós pixelek megvannak, sőt, very high-on még több is van sztem. A pop-in megmaradt, pedig kimaxoltam az object detail-t, elvileg ez állítaná, h milyen távolságig rakja ki a tereptárgyakat. Utána kell néznem, mert régebben is config fájlt kellett hegeszteni pár beállításhoz, de ezt kizárták egy éve, hátha van vmi kerülő út megint...
    Maxon tekeri a VGA-t, nagy átlag 80-100 FPS, de néha (fordulás erdőben, sok növénnyel) beesik 55-ig pár villanásra. Hangja itt már van a karinak, de ez olyan ótvaros szétbarmolt engine, h 1080 SLI is leizzadna tőle. Majd meglesem Crysis 3 alatt, de tutira ott fele krafttal elballag. A nagy tanulság, h a szar motorhoz bármi HW lehet, nem lesz jobb, de több az FPS. Még AA-val kellene játszanom, MSAA, FXAA meg van 2-3 másik, éjjel sok difit nem láttam.

    Más játékot nem is néztem eddig, Witcher 3 lesz majd ami érdekes, tesztek szerint bírja, nekem ultraextramega settings nem elvárás amúgy sem. Ha egy fél évig nincs baja, akkor nézek egy univerzális vizes blokkot rá. Csak más VGA-kon a VRM külön bordás, azt rajta lehet hagyni, itt meg egyben lejön, arra is kell blokk. :(((

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák