Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Beretvás #15319 üzenetére

    Jóféle, a történet eleinte homályos, sőt, most is. Sok éve megy a játék, vannak, amik évekkel ezelőtti event nyomai -az elpusztított relék. Relative kevés pálya van, a sok ismétlődés, meg a korábban leírtak negatívum, viszont sokat lehet fejlesztgetni, agyalni, gyűjtögetsz, miegymás. Első pár bolygót végig kell tolni, ahol nem megy, ott public és csapatban. Amúgy jobb a solo, mert a nagyobbak rettentő gyorsak és nem lootolnak ki mindent, szal. mire észbe kapsz, már várnak rád, a végén...
    Ennek is van előnye, vannak küldik, ahol jó a speedrun, csak követed őket, szeded ami marad -szinte mindentt mindenki megkap, mint a destiny-ben. Viszont kis karival nekem minden dobozból kell a cucc, ezért lassabb vagyok, ők meg oda mennek, ahol X dolgot tudnak farmolni. Persze néha egy szinten lévők is összeállnak, az is OK. Meg a nagyobbak be tudnak vinni olyan helyre a csapattal, ami amúgy zárva lenne, az is jó. 4. szint vagyok, de ka. ott járok, ahol a 6-10-esek... Legalábbis sokszor azokkal tesz egybe. Hamar el kell jutni a void részre, ott kapni sok fancy cuccot, lehet tápolni. :D
    Küldkkel nem kell sorba menni, lehet skippelni, pár nap és utána lenyomod. Kezdésnek 3-ból lehet választani, én Excaliburt választottam, elég gyors, kardos, ninjás... Amúgy is kardos harcra gyúrok, kevesebb a killem, mint a rakétás hősöknek, de nem izgat, ez tetszik.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák