Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz hackeeeee #2676 üzenetére

    Várjál. A kiskert terheli a gari. Az, hogy ők tovább küldik nem releváns (tartsanak szervizt, szervizest).
    Az én esetemben se volt az. Kattogot, nem müködött. Azt a bolt is meg tudta állapítani.
    Szóval nem értem ezt a nagyker, szerviz, gyártóval takarózást. A törvényt se érdekli a harmadik fél. Az, hogy a kisker valakivel úgy egyezett, hogy azok állapítják meg a hibát azok javítanak a fogyasztó szemszögéből nem érdekes.

    Sose veszekedtem egyből sőt másodjára se senkivel. Pl kérdezd az iponosoktól. De ha én megadom a tiszteletet és jó fej vagyok igenis nyalják ki a seggem. Lehet persze arcoskodni meg elhajtani. De veszíteni valójuk nekik van több.

    Apucy01: Kedves ismeretlen Úr. Roppant szimpatikus lehetek Önnek ha ismét megszólít. Nos két dolgot közölnék Önnel. Én nem csak a barátaimat, de az ellenségeimet is gondosan megválasztom. Ön egyik kategóriába sem tartozik. Másrészről ha mégis összeütközésre kerülne sor. Kérem gondoskodjon magának hite szerinti papról és sírásókról. Ne terheljen ezekkel engem kedves ismeretlen Úr.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák