Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz #98320896 #30 üzenetére

    Nekem volt egy Sapphire 270X-em, nem mai darab, de most is szolgálatot teljesít az egyik gépben. Ezenkívül van itthon egy Sapphire 5700XT Nitro+ kártya is, nem én használom, de arról se hallottam semmilyen panaszt. Én mindenképp Sapphire-t veszek.

    Devid_81: Ma néztem ezeket a meméket. ;] RX4D-nek is van pár videója, érdemes 1-2 megtekinteni tőle (igaz, ezek a videók nem feltétlen aktuálisak, frissek, de aranyat érnek): [link] [link] [link]

    Ami engem illet, én jövőre szándékozok venni, azzal együtt újítani 5000-es proci szériára is. Meg kéne egy új monitor is. SSD... nem is folytatom. :DDD Drága mulatság lesz sajnos.
    Egy 6800XT szerintem még beleférne, a 6900XT már annyira nem pénztárcabarát számomra, viszont elsőre elég lenne nekem az 1440p is, egy ultrawide monitoron. 144hz-n. Reméljük úgy alakul, hogy mind meg lesz.

    sNk77: Igen, valóban. A processzor bemutatóban is volt rá példa. Amúgy a Forza-s eredmény annyira nem meglepő, mert inkább AMD-s cím. Legalább is jobb számokat hoznak a konkurenciánál. Ettől függetlenül rendkívül szép teljesítmény. Kell. :K

    Shkiz0: Várunk... ;]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák