Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Krisz0418 #9738 üzenetére

    Én szívesen megcsinálom a táblázatot.
    Tudod mindenki azzal gazdálkodik amije van :D, a lényeg h a játékok beállítása mindig legyen egyforma, hogy tényleg csak a proci/memória legyen eltérő.
    Ja hát igen, a driver is fontos :U, akkor azt mondod tegyem fel a 21.3.1-et? :D
    Most a 21.5.2 van fent, de ugye előbbi postod alapján is több az fps a régi driverrel.
    Áprilisi driverrel mizu? Nem azzal jöttek az őrületes 3dmark pontszámok? ;]

    Amúgy ha 4k-ba felskáláztatjuk a kártyákat, akkor sztem mindenhol gpu-limit lesz, szóval az lenne az igazi gpu-teszt.
    Amire pedig gondoltál h mindenki lássa milyen cpu/memória mellett mit tud az adott kártya, akkor az meg főleg 1080p, de 6800XT/6900XT esetén még 1440p is cpu limitesebb.

    Akkor hamarosan mérek AC Valhalla 1080p/1440p/4k-t, ezt tegyétek meg ti is a 21.3.1-es driverrel akkor.
    Borderlands 3-at is lemérem, de ott csak 1080p/1440p-t enged nekem.
    Tomb Raiderből vmi olyat szedtem le amit nem enged felrakni :N, de mindjárt letöltök egy másik verziót és akkor ott is 1080p/1440p/4k mérést tud mindenki alkotni a virtuális szuperfelbontás segítségével.
    Aztán ha valami még van, az útközben jöhet mint játék, de akkor ezzel a 3 játékkal + 21.3.1-es driverrel a fenti felbontásokkal méricskéljetek, tegyétek be a képet róla, aztán kialakítok hozzá egy google sheetet és kitöltögetem.

    Ubi82:
    hát nálam fent volt a winfos és utána engedélyeztem, szóval én passzolom.

    Krisz0418:
    AC Valhalla alatt nem az all core beállításon megy (igazából egyik játékban sem eddig), hanem a Boost órajeleken, ezért olyankor túlfeszeli és 4.8-5.05GHz között futnak, ezért annyi a fogyasztás. (ez most sok egyáltalán? :D)
    Egyébként all core 1.25V 4.45GHz-re állítottam, mert 1.3V 4.55GHz-en 4,5 óra 100% AVX2 terhelés után újraindult a gép (219W), most 195W az all core fogyasztása, szóval ja, ehhez képest 20% körüli kihasználtságra soknak tűnik a 95W.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák