Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Jacek #6242 üzenetére

    Time Spy rekordokat kéne feszegetned azzal a jó chippel ;]
    Kiteszed a hidegbe arra a pár órácskányi benchmarkra és kész :) (legalább kapsz egy képet arról, h mi lehetne ha custom loop-ba raknád)

    Ha van időd, ezekből a beállításokból indulj ki, csak a fesz ugye 1175mV legyen nálad.
    Lehet, hogy az gpu órajeltartomány sok lesz neked.

    Wattmanban ezek a 20.12.2-es driverrel beállított feszültségek, azt kell nézni h a range közepén legyen a fesz (ne lőjjön fel a range tetejére). Ha 970mV-ra raktam, már 2770MHz-be felboostolt. Magasabb fesszel 2804MHz-re is...
    Ha 900mV alá mentem, akkor 2700MHz környékén fityegett, néha lejjebb is ment.
    Tehát nálam a decemberi driverrel 900-965mV "jött be". Nem tudom nálad a +25mV milyen torzulást okozhat :U

    A legújabb 21.2.2 driverrel ugyanehhez 1050-1075mV-nál állapodtam meg, 1100 már sok volt, 1000 pedig kevés, de ismét, nálad több az elérhető fesz.

    A TDP keretet sztem nem lépnéd túl, ez a beállítás ugye 380x1,15 = 437W, de sosem jut odáig.

    Memóriával még esetleg lehet annyit trükközni, hogy a frequency résznél a legalsó 1000-res értéket 993-ra én átírtam, mert hátha így egy lehelettel jobb időzítéssel megy 2150MHz-re belőve wattmanban. Ezt sem cáfolni sem megerősíteni nem tudom, lehet 1007-re kéne rakni.
    Az biztos, hogy ha pl. 900-ra levettem és ilyenkor 2150mhz-re fel lett húzva wattmanban akkor instant fagyott a time spy (egy idő után a windows is...), szóval sztem lefelébb menve lehet itt vmit trükközni, de nálam biztosan nem hozott ez semmit, magasabb órajelen ment ezzúttal a kártya, ez tuti.

Új hozzászólás Aktív témák