Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    Volt már kicsomagolás meg játék is képeken, most meg Bench....
    Freesync On, 144Hz monitor.

    A TimeSpy, az I5 -6600K procimmal és 6750XT kártyámmal, 10 000 pont körüli átlagot ír másoknál.
    Nekem 9200 score körül lett többször. Alapon van, 3600mhz , bár néha látok 3800-3900 értéket is órajelben. Gondolom húzzák a többiek a cpu-t, vagy nem tudom.
    Grafikus pontok 13 300 körül, ez kb. átlag, Alap beállításokkal.
    CPU scoreom, gatya :D . Ez egyébként volt 4000 fölött bőven, mikor 6-7 éve húztam a CPU-t, de most nincs kedvem.

    A KETTES grafikus tesztben, GPU load az elég lófütyi... Processzor limit tuti van, a CPU grafikon Maxon van vonalban, mint mikor CPU test megy a TS végén.
    van is kemény11 fps azon a teszten.... :DDD

    Unigine Super......
    Átl 56 fps kb. .... pár tesztben 60 körül vannak kártyák, de azok boostolva sztm. :F
    (Na itt mondjuk nem láttam CPU limitet, mert direkt bekapcsoltam külön grafikon monitoron a CPU használatot HWInfo, és elég alacsonyan volt....)

    Memória órajelem betyáros ! Már a 2400-2500 Mhz sem gyenge ami van játékokban,TS ben is annyin ment maxon asszem, de itt valami 2800-3200mhz volt....He?!
    Persze az 1,4V nem is kevés, de még soha nem ment fel ide a memória frekvencia !

    Többi értékem itt is szokásos. gyárilag.
    Néztem MSI, Asus, Sapphire 6750xt kártyákat is......
    Egész rendben van a hőfok, ezzel az 1200-1300 körüli Ventivel. Többi darabok is hasonlóan mozognak, ezek a 80-90 körüli HS, meg 55-65 körüli GPU fokok.
    Fesz. érdekes, mert GPUz 1.2v ír, HW INFO 1,13v-1,15v körül..... Egyéb VGA-k 1,2V körül, a fentiekből mind kb. amiket soroltam, defaulton( tesztekben).
    Órajeleim is szokásos,( gpu 2800mhz max körül ) -Memória Wataf... Uniginben !

    Ez a 200 W fogyasztás....fura. Ezek a vga-k 250W re vannak lőve, meg 230w .... asszem.
    ( bár ez ugye HWInfo )
    Nekem 200 W plafon- Mindig ! Mondjuk a GPU feszkóm is 1,15-13 körüli...Többi teszt alany, jó dVGA-k, azok meg 1,18-1,2 V ......( asus msi sapphire nitro, 3 ventis mind , 6750XT-k ...ezeket nézegettem)
    Semmibe nem nyúltam.
    Próbáltam én Dual Biost, de az csak Ventit állította magasabbra, semmi mást nem befolyásolt. Vissza is raktam arra, ahogy kivettem dobozból. Jobbos állás, sztm Silent, mert kisebb fordulatot engedélyez hűtőnek.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák