Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    válasz Foose #2416 üzenetére

    Hát málam talán 1x sikerült valéahogy belőni és lockolni a dolgokat és jó is volt úgy ahogy a FreeSync nélkül persze és 75 helyett 60Hz-en -.-" aztán gondoltam az új driver-el javítottak a dolgokon most és lófaszt -.-" Azóta vissza se tudom rendesen állítani, pedig nem balfasz vagyok... széplán szerencsétlen ezzel a kártyával. RX 570-el a Free tökéletes és fekete kép sincs... nem ingadozik a mag órajel és emiatt FPS droppom sincs... ez totálisan kizárásos alapon csak is a VGA műve lehet, mivel csak azt cseréltem ki és tökéletesen megy a gép, csak hát az RX 570 8GB kb 40-45%a erőben az 5700XT-nek... :S De legalább tökéletesen adja ami az erejéből kifut midnen funkciójával... értem én, hogy az 5700XT nem az a fajta VGA amit cska úgy bepattint az ember telepíti és fasza minden, de ez már sok, hogy midnent finomhangolni kell meg lockolni... sőt FreeSynec kikapcsolni midnen babámfasza aztán driverfrissítés után ismét szar az egész és nem tudom már mi a francot kezdjek vele. Egyszerűen elegem lett és inkább maradnék 1080Ti-nél... abból volt régebben 3 is hébe-hóba... tudom milyen... ennyi. :( Nem vagyok Geforce Fan stb. és ismétlem RX 570 tökéletesen megy nálam minden funkciójával, szóval kizárólag az 5700XT a ludas mindenért... :W Egy ideig nem olvastam már a fórumot, mert modnom megoldódott aránylag a fele problémám mondhatni, de frissítettem és mindha elszállt volna minden.

    Nagy reményeim fűződtek ehhez az 5700XT-hez, mert FPS-t tényleg adja ~140.000 Forintért kb. 1080Ti szinten újonnan 3 év garival, de hát ilyen bughalmazt mint ez... egyszerűen elég volt. ~2 hete megy a szopóroller kb. Rá azért nem fizetek a 1080Ti-re, mert szerintem az se ér többet ennél, de ez ~hetes... nem bányakari és 3 év bolti garis... csak ez a driver/hangolás szopás ne lenne vele... Volt már vagy 75-80db asztalim és mégannyi laptopom (hobbiból PC-vel csencselek, 160+ pozitívom van már), de ennyit VGA kártyával még nem cumiztam. 1x jó 1x nem... türelmetlen is vagyok az tény, de elegem lett. Nekem nem oldott meg nálam semmit az új driver... elegem lett az állítgatásokból, ennyi.

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák