Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    válasz Mercutio_ #1236 üzenetére

    Ezt nálam is produkálta a lap. Azért a múlt idő, mert visszavittem gariztatni.

    Engem először meglepett mivel mikor én egy gépet összeszerelek az első dolgom az, hogy belépek biosba és elkezdem figyelni a hőmérsékletet. Ezzel kiderítem, hogy jól pasztáztam fel a cput és, hogy megfelelőek-e a feszültségek amiket a gép beállított. Történt, hogy első alkalommal 61 foknál ijedtemben kikapcsoltam és újra átnéztem a gépet. Ugye az a bug azonnal előjött. Ezután fórumon olvastam erről a jelenségről. Egy dolgot viszont nem értek, hogy miért nincs ez még kijavítva? Ráadásul nem csak ennél a lapnál fordul ez elő.

    Az alaplap meghibásodása mellett a rossz UEFI miatt gondolkodtam, hogy itt lenne az ideje lecserélni ezt a lapot csak azt nem tudom, hogy mire? :F
    Az összes márka, olcsóbbik lapjára van legalább egy rossz vélemény ebben a fórumban.
    Drágábbat meg nem akarok venni mert nem ér annyit ez a platform sőt azért választottam ezt mert olcsóbban kijövök. Kivétel a ram de az 1600-os is csak egy-két ezer pluszt jelentett.

Új hozzászólás Aktív témák