Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #98428 üzenetére

    Az jó ha sikerült visszaállítani.
    Nálam sokáig mentek az oprendszerek, ha az első beállítás sikerült, utána már stabilan tartottam, kivéve az XP, az kapásból csontra fagyott, sokáig 98- at használtam, aztán csak mikor megjött a rendes moddolt Blade SP2, majd a FreeDom SP3, azok már prímák, ma is azokat használom S775- ig, Haswelltől meg már a moddolt Zone Integralt, saját szerkesztéssel.
    Audigyről hallottam én is hogy gyári XP esetén rosált, nekem a ZS már félretroként lett, akkor már FreeDom futott, az alatt már csak valami szabálytalan kivételt dobált a gyári driver, ráhúztam a Daniel K félét, avval príma lett.
    A Win9x is elég sok videocserét kibír, pld most a madnessben is járt már pár darab. Nemrég olyan drivertől lassult be, amit gondoltam hogy bezavarhat, de rápróbáltam. Nem foglalkoztam a javítgatással, mentés vissza copy Win10 alól, SSD- ről SSD- re kb 1-2 perc, gond elhárítva.

    Win9x-nél van még olyan, hogy vga driver telepítés után max 640×480 a felbontás, és kis szinfelbontás van, amit nem lehet feljebb állítani se : akkor jelentkezik ha az előző driver nincs eltávolítva rendesen, az újat nem tudja fullra felülírni/betölteni, mivel a memóriában van az előző darabja, így írásvédett a lemezen. Mivel az új driver nem indult el teljesen, ezért a monitorra sem képes kinézni, jobb híján az alapot csatolja.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák