Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Gona. #95866 üzenetére

    Win98 mem-limit : 500MB felett van. Me : nemtom, nem kedvelem, nem használom. Állítólag a 98 is megy 768- al, de nekem 512 felett mindíg rosált.

    Korlátozás : amit leírtál hatástalan, meg sok más is amit látni a neten, próbáltam mindet. Ugyanúgy megfekszik. Egyedül a Loew driver jó(kincs), ez hatásos 32GB- al ellátott gépen is. Visszaolvastál ?, a fentebbi Win98 képmentésem R3800X+32GB RAMal futott, jelenleg is az van a próbapadon. 3.5GB- ot mountol belőle a Loew meghajtó. Még van valami német dll, azt nem próbáltam, Loew mester szakértelmében bízom, hibátlan is. Gondolom Te nem tudtál róla, itt már jó régóta megállapítottuk ezt.

    Oprendszer+game : persze mindegyiknek van előnye-hátránya, én elfogult vagyok a Win98SE- re, kiváló, a DOS- a is príma, az pedig hogy jórészt 32 bites ablakkezelőt építettek rá, egyszerűen szenzációs, tegnap pedig kiderült hogy Zen2- őmön is fut. Ezeket hangoztatom, itt mindenki tudja, csak Te később kapcsolódtál be.

    Gyakorlati haszon : pld a RyZen+W98 mutatvány nem amiatt megy, csak azért hogy felmegy-e rá, lefut-e a retro teszt, ez csak olyan feeling. 775 esetében már más, ott a hang is megy DOS/Win alatt is, az jól használható, egy nagyon gyors retrózó gépnek.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák