Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #87478 üzenetére

    Engem nem zavar, ha csavarozni kell, hozzá vagyok szokva. :D
    Amúgy adom. :K
    Toronyhűtők fel/le szerelési metódusai/megoldásai tudnak leginkább "kihívást" okozni.
    A legparásabb számomra (kezdőként) az s462/s370 beakasztós változatai voltak, kézzel nem lehetett rányomni, csavarhúzóval meg para volt nagyon. ;]

    nVME-nél lehetne tényleg régóta csavar helyett a műanyag ráfordítós valami, mostanában kezdett elterjedni pár lapnál.

    De vizszintes működésű rugós kallatyút is el tudnék képzelni, Giga lapoknál láttam ilyen rögzítőket a pci-e slotok végén, simán berakod, ráhajtja saját magát, kivevéshez meg elnyomod azt kész, utána visszaáll a helyére.

    Egész pontosan erre a megoldásra gondoltam:

    Ehhez hozzá lehet férni, és tuti nem töri le az ember mint némelyik slot-lock megoldást.

    #87480MasterDeeJay: párszor közel voltam hozzá, de sosem lett belőle baj, azért az ütő majd megállt bennem. :))
    És tényleg, valóban nem emlékszem egy esetre sem (100+ mintából) hogy a műanyag keret füle letört volna - igaz nem is voltak heti szinten fel/le szerelve a hűtők.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz MasterDeeJay #87478 üzenetére

    Kínaiban tetszett hogy az AM2 hűtő ráment a mellékelt keretre. Bár a gyári nem, az a szögletessége miatt nem fért át a kereten, de a körkörös LCPower éppen jó lett. Mondjuk nyáron épphogy elé rá, ha hidegebb van már ok, de valszeg megérdemel egy toronyhűtőt, körülnézek, nemsokára beszerzem.
    Az AM2-3-4 pántokra van olyan, amihez nem kell kiemelni a lapot, hanem sima AMD távolságú beakasztós lefogatós.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák