Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz envagyok #101137 üzenetére

    Szabadalmi troll lett beloluk, amugy meg ma is megvannak. A jedecbol is kileptek, aztan a sajat memoriajukat akartak mindenkinek licenszeltetni, de az nvidia meg most is partner, lehet hasznalnak vmit, amit ma mar mellenyzsebbol kifizetnek, es olcsobb mint a pereskedes.

    Amugy az xdr sem volt rossz, 2003ban 3200mhzet igertek, amit a ddr a 2010es evek masodik feleben ert el a ddr4el.

    Epp most tiltottak be nemeteknel jopar procit, egy hasonlo ceg altal…
    A düsseldorfi regionális bíróság Németországban kimondta, hogy az Intel szabadalmi jogokat sértett egy integrált feszültségszabályozó technológiát érintően, amely a kaliforniai Palo Alto székhelyű R2 Semiconductor tulajdona. A bíróság szerdán elrendelt egy tilalmat az Intel Core-sorozatú 'Ice Lake,' 'Tiger Lake,' 'Alder Lake' és Xeon Scalable 'Ice Lake Server' processzorok értékesítése ellen, valamint az ezen CPU-kon alapuló számítógépek és szerverek ellen. Néhány ezek közül a processzorok közül már nem kapható, de az Alder Lake chipek még mindig kaphatók a kiskereskedelmi piacon, és számos rendszerben megtalálhatók, amelyek még mindig az üzletek polcain vannak. Ugyanakkor a döntés nem jelenti azt, hogy ezek a processzorok azonnal eltűnnének a német piacról.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #101137 üzenetére

    Állami vállalat. Nem néztem utána sosem, azt gondoltam hogy valamelyik nagy gyártó vezette be a RAMBUS- t.

    Asus P4T van 1.9 Villa procival, mikor elpakoltam, működött szépen, tuningolni nem próbáltam, de állítólag megy 2.1- en, kis potenciál van a prociban. 1db kissé púposodó kondi a lapon(állásában már lehet hogy több), akkor még nem volt meg a kínai forrasztó, pillanatpákával pedig esélytelen lett volna a csere.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák