Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nakos1212

    senior tag

    válasz frescho #103485 üzenetére

    "Nem vagy te paranoiás? Én leírtam 5x, hogy használd egészséggel, csak ne mondd rá, hogy eredeti. Ami a legjobban zavar az ahogy személyeskedsz és mások tudását megkérdőjelezed." -
    hol latsz te tolem olyan szemelyeskedest itt amit en elolegeztem meg?
    Merthogy konkretan ebben a hsz-edben van.
    Soha nem mondtam ra hogy eredeti, de autentikus abban az ertelemben hogy GUS chip van rajta es hozza a GUS elmenyt, csusztatsz.
    Tovabba fontos kulonbseg hogy nehany apassziv alkatreszen kivul az egesz kartya hibatlanul osszerakhato lett volna a sajat koraban, sot volt id nagyon hasonlo - GUS Extreme, igyhat nincs koze jellegben egy SD adspterhez, usb-s flashcarthoz vagy scalerhez
    Nem kerdojeleztem meg masok tudasat, pont ellenkezoleg - azt gondoltam hogy a masik fel tud kulturaltan es jo technikai alapon ervelni, ami mindig elmaradt es klasszikus ervelesi hibak tomkeleget olvastam, egy ido utan meg tokfejezos netto hisztit, illetve a "tapasztalatra hivatkozva en vagyok a netto autoritas a temaban, te pedig egy kispocs vagy, hiaba ordas baromsagot beszelek" stilusu dumat.
    Minden egyes vitapontodnal kiragadtal valami nem relevansat/ertelmetlent, gondolva a GUS jel/zaj aranyatol a CD Audio temaig ahol a CD Audios cikk olyan reszet szedted szet szandekosan, aminek koze nincs a temahoz, hovatovabb a fatpingvin altal belinkelt cikk megmutatta hogy a CD Audional sokkal betomoritettebb dolgokat se igazan hall meg az ember, de te anekdotikusan es szinte total elmeleti alapon levo gorbek alapjan megmondtad hogy na marpedig igazad van. Nem a tudasodat kerdojelezem meg, csak meg mindig nem latok objektiv es megdonthetetken bizonyitekot az allitasaid mellett, annak ellenere hogy ugy adod oket elo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák