Új hozzászólás Aktív témák

  • Gona.

    csendes tag

    válasz envagyok #95762 üzenetére

    Szia!
    Én csinálom, köszi a pozitív visszajelzést.
    A VLB-s kártyákhoz még folyamatban van kép (videojel minőség) összehasonlító táblázat (a frame grab screenshotok már megvannak, de még mindegyikből kivágok egy egy csíkot, és felnagyítom 16x-osra, hogy látszódjon).
    Illetve (számomra ez a legkevésbé fontos, DOS és Win3.1 benchmark eredmények is lesznek). Ezekben a Weitek Power 9000 nem lesz benne, mert úgy tűnik megdöglött a RAMDAC, csak homogén fekete képet/jelet ad ki magából...
    Viszont ezekben szerepelni fog a 3D Blaster VLB is, ugyanis van hozzá Win3.1 (és NT3.x és 9x) 2D driver, így lehet képminőséget és Windows 2D benchmarkot is nézni.
    És elvileg lesz egy VLB Cirrus Logic GD5429 is, csak azért vettem, mert relative olcsó, de tudom mit tud: itt már nincs BIOS-ban 8x14 font, minden másban azonos kompatibilitási eredményeket kell hoznia mint a 5424-5428 csoportnak. Windowsban talán kicsit gyorsabb.
    Ha esetleg valakinek van olyan VLB kártyája, ami nem szerepel a táblázatban, és fontosnak érezni, hogy szerepeljen, kölcsön adhatná.

    (Amúgy MiszterX szólt, nem igazán vagyok fórumokban aktív.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák