Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz DraXoN #77084 üzenetére

    Őszintén mondom, meglep, hogy az FX 8 magja gördülékenyebb használatot is ad neked és nem csak a munkád gyorsabb vele. Mondjuk én Főleg játékteszteket szoktam nézni, mert nem használom munkára a gépet. Valószínű ez adja az egyoldalú "tájékozottságom".
    Az szép monitor?! Milyen munkához hasznos egy ilyen brutál monitor? Vágsz? Utómunkázol? Bár ahhoz nem árt a gyors CPU. Vagy hang-/zeneszerkesztés? Kiadványszerkesztés?

    (#77085) DraXoN: Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod!!! :R :R :R Na, de most tényleg!!! Köszönöm szépen!!!
    Hát?! Bevallom titkon azt reméltem, hogy egy FX4100 kb 2,4x teljesítménye a procimhoz képest, elegendő lesz az igényemhez. :((( Pedig már azt gondoltam, kockázatok majd és veszek egyet, míg el nem tűnik a hirdetések közül. De így... :( Lehet inkább gépcsere lesz ebből, ha nem találok olcsón FX-6100/FX-6300-t.

    Ui.: Imádom nézni az ilyen és hasonló minőségű, nagy felbontású videókat egy nagy TV-n. Hadd ajánljak egyet, ha már: :B Winter Saint Petersburg Russia 6K Nem is olyan régóta, ebbe a videóba vagyok szerelmes. :DD Pedig sok az effekt, amit nem szeretek általában, de hát a város szép, a videó profi.... nincs mit tenni, megbocsátom nekik. :U

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák