Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz kisbancsa #48459 üzenetére

    Persze hogy nem, mivel a memóriavezérlő a processzorban van FX-eknél is és 1866 vagy fölötte már a CPU-NB feszültséget sem árt növelni mert tuningnak számít, attól függetlenül hogy tudná a memóriád amúgy. A RAM modulok feszültségét szintén nem árthat emelni a maximumuk közelében, mert a BIOS-ok autómatán általában a lehető legalacsonyabbra lövik be, néhány gyártó ezt fel is szokta tűnteti zárójelben vagy legalább az apróbetűs részben. :)

    (#48471) Béka 3 : Van tápos topik, megkérdezheted, ők jobban tudják. Mondjuk nem egyszerű követni azt a területet sem, Vannak "tápgyártók", akik 5 különböző béllel szerelt tápra is gyártanak matricákat. :D Minden elismerésem azoknak akik még kiigazodnak a tápok között. :)

    Ja, s amúgy nekem is csak papírdoboz jutott. Idén tavasszal vettem a 8320-at.. Még meg is kérdeztem az eladót, azt hittem lenyúlták előlem, de mondta hogy már a nagykerekbe is így hozzák sajna. Biztos kifogytak a fémdobozokból AMD-ék. :)

    És ViZi(l)ó ha már upgrádolsz, mié nem várod meg hogy jóárasodjon a 8370 széria? :)
    Lehet hogy egy hangyányit javult a tuningolhatóság/fogyasztás kombó, legalább kitesztelhetnéd nekünk. :P

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák