Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Casanova* #27202 üzenetére

    Logouton van más cikk is róla, de én is említettem. Leírom, fikázásnak tűnhet, de nem az! Ez egy kiváló ház, pár apró hibával... Van összehasonlítási alapom a 20k alatti házakból.
    Ennyiért az ember elvárná, hogy két ujjal lehessen mindent becsavarni: nem lehet. Alaplapi távtartók menete gáz, hátlap fedelek rátépve, mint az állat, nem szívesen tekeri az ember szerszámmal, mert festett ugye. Táp nem passzol. Három csavarral tudtam berakni. Nincs a kivágásoknál gumiszegély, ennél olcsóbbakba is van. Legalább a peremet visszahajtották, nem vág. Hátul kábelmenedzsmentre szűkös a hely. Kicsi ház, de lehetne 3 mm-el több, és nem feszülne a csatlakozó a ház oldalához.

    Oldalak csavarosak. Raidmax kilincse a legjobb a világon. (pont!) Alsó HDD keret nem, csak a felső kivehető. Elől a porszűrő kiszedése egy rossz vicc, ventiket kell kipattintani a műa fogak közül, amik eltörhetnek, pótlásra esély sincs. Inkább kiporszívózom előről...

    Elöl a furán elhelyezett merevítőtől nem fér be slim radiátor a ventik mögé. Ez durva hiba, kb. 3-4 mm kellene a boldogsághoz. Tetőn is hasonló a helyzet: nincs eltolva a rács, ventit a radira nem kell rakni... Víz előkészítés egy vicc, ahogy kb. 25k-ig minden házon az. Ott kivezetve a csőbe kell egy nagy hurok, vagy idom, mert amúgy törik. Hátsó kifújóra sem lehet rakni single slim radit, a popszegecsen felfekszik, ronda, ferde, nem megy be a csavar. Itt is ~2 mm-en múlik a dolog.

    Ezek tényleg apróságok, lehetne rá legyinteni... de azért bosszantó, h ilyen apróságokra nem figyeltek. :R
    Mégegyszer: aki sokat szerel, annak is jó a ház, erős, masszív. Festése is jó, tartós. Vízhez külső radival kényelmes, akinek ez belefér és nem para fúrni rá pár lyukat a csöveknek, annak jó. Ár/értékben, kinézetben is jó. Nem ezt akartam venni, mert képeken őszintén szólva elég gagyinak néz ki az eleje, élőben jobb. :D

    Pug: "feltaláltad" a passzív VGA-t! :DDD :R

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák