Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz Lajkó #1874 üzenetére

    Igazából meg akartam úszni a cikk keresését, de ha kéred, akkor nincs menekvés. :O
    AMD Brazos "hálóban", a másik 18 watt csupa izom. Érdemes a konzekvenciákat értelmezni. ;) Aztán egy rövid szösszenet fLeSs tollából: Az AMD Brazos platform tesztje. Bár ezt nem igazán értem pártatlannak, meg kicsit összecsapott.
    Ilyen lapra szívesebben építenék, de nem hiszem, hogy meg tudnám fizetni. :(
    Egy két cikk a konkurens lap hasábjairól: AMD Brazos: ami jó, az jó, Brazos alaplapokat teszteltünk.
    Aztán essék szó a képminőségről is. Azt hiszem ezzel elleszel egy jó-darabig. ;)

    (#1878) mar_tin: Az elég derék. A GPU rész órajelét nem tudod kicsit visszavenni? Mármint, hogy szimulálni lehessen az Ontacio C-50 teljesítményét, mert a 9 W még szimpibb lenne a számomra. :K De mint említettem a min FPS értékek a nagyon megemelkednek egy ssd-től. Itt a bizonyíték rá: A Nagy SSD-teszt... Átfogó elemzés az SSD-k természetéről.
    Persze ha te nem játszol, biztos nem érdekel a min FPS, meg gondolom nem szeretnél egyszerre több programot indítani, de az azért neked is tetszene, hogy amikor rákattintasz egy program parancsikonjára -Ff/Chrome, Word, TCMD-, és az szinte azonnal el is indul, akkor bizony érzetre te is fürgének éreznéd a gépet. És ez az amit egy alacsony késleltetésű memória nem tud, de még a sok alacsony késleltetésű memória sem.
    Nem akarlak rábeszélni, csak elmondom, miért ajánljuk az ssd-t a rendszer alá. Az AMD legnagyobb rákfenéje, ami a leginkább visszafogta a rendszereket az a merevlemez. Ha az AMD cache-hierarchiáját, és előbehívó/beolvasó rutinját tüzetesebben ismernéd, be is látnád.
    Itt is mondom, nem támadásnak szánom egy betűmet sem. ;)

    Más: Aki megtenné a kedvemért, hogy az Ontario C-50 órajelein is futtatna egy-két tesztet, FullHD lejátszás több formátummal, és egy-két ki/becsomagolás, annak nagyon hálás lennék. :B

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák