Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sysrq

    őstag

    válasz SzalaiG #1843 üzenetére

    Szerintem írd le te mire használod majd a gépedet, és az szerint próbálunk majd javaslatokat tenni. Itt mindenki másra használja ugyanazt a platformot, nekem most tele van rakva hátértárral és letöltőgépként megy webes eléréssel, van aki házimoziként izzítja, van akinek meg elég a teljesítménye játékra is. Kinek mi. Neked?

    Keresek Thermalright 1150 lefogatót

  • Tomix24

    addikt

    válasz SzalaiG #1843 üzenetére

    Csak annyi, hogy sokminden tudja gyorsítani a win 7 elindulását, és működését(mappamegnyitás/ teljes felállás stb). Rengeteg tipp és trükk van. Kicsit jó ha tudod is mi mire jó,és nem-e gond ha kikapcsolod,letiltod. Bár azt mondom érdemes belevágni, mert én csináltam egy teljes rendszermentést és utánna "heréltem" :DDD

    Ezt csináld meg:
    [link]

    Indítás gyorsítása, leállítás gyorsítása:
    [link]

    Net gyorsítása:
    [link]

    Majd, ha van pl fent vírusírtó, tűzfal akkor,stb akkor ezekkel kikapcsolható a belső öszes értelmetlen védelem, szolgálatás, és még vagy 10-20 dolog. Ezt csak példaként írtam.

    A legtöbb progi ingyenes, és mindbe találni olyan plussz dologt amit még nem kapcsoltál ki:
    Progik tweak-hez:
    Ultimate Windows Tweaker
    giga tweaker
    EnhanceMySe7en
    tweaknow powerpack 2011

    Majd érdemes a gépet is pucolni:
    Tuneup utilities 2011 (fizetős)- ncore segít.. :DDD
    -Ezzel a regisztrit és minden szart kitisztíthatsz, plussz a fölös géppel együtt induló Adobe,meg Flash progikat is letílthatod...

    Ha ezen felül akarsz még 50%-os gyorsulást az induláshoz, és a win7 mappa és programnyitogatáshoz 200%-os minimum gyorsulást ,akkor SSD-t is kell venni. Én még elötte ilyen sebességet nem tapasztaltam :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák