Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz Centre #9916 üzenetére

    gyanítom azért mondtad mert a LIanóból következtettél ugyanis az FM1-es LIanóknál még valóban natív 4magos APU az A6-os csak ugye az FM2-es Trinityknél emelték a szintet..a korábbi csúcs A8-as helyét az új A10esek vették át így az A6-is lecsúszott a belépő szint közelébe,ezért kapott csak egy Piledriver modult 2"magggal",egyébként hozzászólhatsz a témához,csak kijavítottalak,néha én is írtam hülyeséget aztán a fórumos kollégák rám szóltak hogy ne vezessem félre a másikat és nézzek utána előtte,azóta kicsit körültekintőbben adok tanácsot,ha pedig úgy érzem nem biztos a dolog nem adok tanácsot nehogy valaki félrevigyek aztán miattam vegyen rosszat,ha túl lehordó voltam elnézésed kérem kolléga :R :R

    FoLey-v :

    Igen simán megérhet 3000-t az A6,amiben többet tud az A6-t az A4-nél:
    -A6-os már kezeli az 1866mhz-es ramokat ami IGP szempontjából igen fontos,mert minél nagyobb a ram sebesség annál nagyobb az IGP memória sávszélessége ami a grafikai számításoknál(játék,némely videókódoló) jól jön.
    -az A6-osban már jobb IGP-van(192db Radeon mag,míg az A4-esben csak 120)
    -az A6-os K-s proci így könnyen tuningolható
    -jobban együtt működik a ramokkal és más hardverekkel

    DE ha van rá keret és játszanál is a géppel inkább az A8-as ajánlanám az már valóban 4"mag"os vagyis 2 modulos és abban az IGP már 256Radeon maggal bír.

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák