Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz marcitp #44057 üzenetére

    Köszönöm az ilyen véleményre még válaszolni is tudok. :K Amikor ott voltam már 2órája a városban tengődtem és lefagytak a kezeim ja az nem fontos.. :DDD ;] térjünk vissza a képhez igen én elképzeltem egy képet amikor lenyomtam az expo gombot bár szerintem nem sok olyan fotós van aki nem ezt teszi, mátrix fénymérés, a legvilágosabb területre mérve rögzítve az értékeket manuálisan fókuszáltam az épületre megnéztem a képet nagyjából stimmelt jó tovább álltam. Utómunka során mivel tetszettek a fények szerettem volna a őket kiemelni, a képen borzasztó volt a CA és a refinek nem sárga hanem kék színe volt amit szépen eltüntettem mondván, hogy passzol a sárgás fényekhez ennyi. Én itt a témát lezárom mert aztán kiderül megint, hogy csak én pattogok a képen azt úgy szar ahogy van és nincs benne ennyi. :U :B

    (#44058) KelemenUhr: Nem szoktam félbe hagyni amit elkezdtem de nem értettem a csajt úgyhogy inkább hagytam a végén még bevádolnak, hogy ő egy stróman és csak up-olásban utazunk. ;] ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák