Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz kovisoft #23235 üzenetére

    Már kezdtem félni, hogy egyedül maradok a véleményemmel. Nekem is nagyon fehér az egész kép, nem nagyon látom az ég és a szirmok határát. Egy kicsit bolyong is a tekintetem rajta. A jobb felső sarokban lévő éles bimbót megtalálom, de onnét a dongóhoz egy kicsit nehezen találok el. Talán egy kicsit nagyobb mélységélességgel jobb lenne, ha a felső virágok is élesek lennének. Nálam így azok szinte kettévágják a képet. (Ez nem jelenti azt, hogy én jobb meg tudtam volna lőni. Csak a szám nagy. :DDD )

    (#23238) twinkiecz A bal oldali "zöldség" szerintem felesleges. Akár 1:1 arányban is vághattad volna. A virág porzói engem eléggé zavarnak a fehér szirmok előtt. Vonzzák a tekintetemet. Szerintem kiszedhetted volna őket, hogy teljesen homogén legyen a háttér.

    (#23256) k!nG A tengeresnél két szék között a padlóra huppantál. Ez a záridő hosszú volt a mozgás megfagyasztásához, viszont kevés ahhoz, hogy rendesen elmossa. Így egy kicsit olyan a tenger, mintha grafika lenne.

    (#23264) Real_Necro A két verzió közül nekem is az első tetszik jobban, bár számomra az alul középen lévő zöldség túl hangsúlyos hiába életlen. A másik vágás nekem is jobban tetszik. :K

    (#23263) Fandango Ez így tényleg jobb. A bokrok élénk zöld színe nem adta a hangulatot.

    Már nekem is nagyon kéne képelnem, mert csak kibickedek itt. De mostanában nincsen időm a munka meg a suli miatt fotózni. Meg most éppen gépépítési projektbe kezdtem, eladom a subnotit, és végre egy rendes gépen bizergálok képeket. :D A 23"-os IPS monitor már megvan. Van különbség mit ne mondjak! :Y

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák