Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.

    A szitu a következő: regisztráltam a primevideo-ra. Az asztali gépen, mert az egyszerűbb. Minden jó is volt, megadtam a bankkártya adatokat, és rákattintottam, hogy elkezdem az egy hetes próbát. Úgy gondoltam, hogy majd regisztráció után belépek a TV-n is, felhsználónév/jelszóval. De kiderült hogy azt ott nem lehet, csak az eszközt lehet hozzáadni kóddal. De mivel az asztali gép az emeleten van, a TV meg a földszinten, gondoltam nem mászkálok föl-le, hanem bejelentkezek a telefonon, úgy egyszerűbb. Hát nem volt egyszerű, mert nem tudtam belépni azzal az e-mail címmel/jelszóval, amivel az asztali gépen igen, hanem ott újra végigvitt a regisztráció lépésein (biztos, hogy jó e-mailcímet és jelszót írtam be). Csodálkoztam is, de mindegy, megcsináltam újra, ugyanazokkal az adatokkal, mint az asztali gépen. Na innentől kezdve megállt a folyamat, átvitt egyből az amazon.com-ra, hogy ott jelentkezzek be. Megpróbáltam, de ott azt írta, hogy probléma van a fiókkal, fotózzam be a bankkártyát. Befotóztam, ahogy kérték, de azóta zárolt a fiókom. Nem is érdekelt volna annyira, végül is eddig is megvoltam primevideo nélkül, gondoltam mindegy, ez most nem sikerült. Igen ám, de ma levonta a havidíjat a kártyámról, amit így, hogy nem enged belépni, kicsit szemét húzásnak érzek. Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, mert ahhoz be kellene lépni, de nem tudok belépni, mert zárolva van a fiók.
    Mi a megoldás?

    Aki él és nem boldog, az téved!

Új hozzászólás Aktív témák