Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Helló, az lenne a gondom, hogy újabban a Windows Store app-ban nézve a frissítés visszaesik 48 Hz-re:

    eddig csak Edge-ben futtatott HBO Max volt az, ahol 50 Hz-re esett vissza. Megoldottam: mert inkább telefonon néztem, Chrome-ban is tehettem volna a laptopon, de az HBO-nál nincs külön alkalmazás, webböngészőben meg natív 1080p nincs.

    Most viszont észrevettem, hogy az Amazon Prime Windows 11-es natív alkalmazásában is visszaesik a frissítés 48 Hz-re!

    Mindig az ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T notebookhoz csatlakoztatott külső ASUS TUF VG249Q Gaming monitor 144Hz monitoron nézem az ilyen tartalmakat, ha a laptopról van szó.

    Ami érdekes, hogy játék alatt természetesen nincs ilyen gond. Normál böngészés alatt sem. Az egyetlen az a Streaming ... eddig HBO-nál, de ott lapoztam, újabban meg Amazon Prime-nál.

    Valakinek valami ötlete esetleg, hogy pl a streaming az miért ilyen speciális? Apropó Youtube, RTL + gyönyörűen megy 144 Hz-en és 1080p-ben. HBO-nál volt, hogy h264/avc

    Prime Video Chrome-ban: 1080p 144 Hz

    Edge-ben 48 Hz:

    Amazon Prime Windows Store app: 48 Hz.

    Mobilon mondjuk megvan a fix 90 Hz :D

    A kérdés, Nálatok a natív Windows 10/11 applikációnál nem esett vissza a frissítési ráta a monitorotok maximumjához képest?

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák