Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Milyen izgalmas munkahelyen dolgozok!

    Kb 30perce.
    Esemény: Egy telepjáró lefékez az épület előtt (ez még nem nagy szám), majd egy csaj kilökdösnek a verdából és hajítják utána a csomagjait is, egy kis táska félét. Csaj a lábán se tud megállni, mint utóbb kiderült, bevolt baszva. Járókellő és a portásunk egyből segít Neki (vannak még tisztelséges emberek!), össze szedik a cuccait ide támogatják a váróhoz.. stb.
    Majd a srác (portás) hív Neki taxit, beszélgetnek a lánnyal öntik bele a lelket, persze a srác egyből levágja a szitut (itt bevallom én is azt gondoltam elsőnek, szerencsétlen lány.. most képzeljetek el egy nagyon felegma picsát, de amint meglobogtatod a bankszámlád és a sluszkulcsod és a kettő 20 milla felett van, már is „térdel”..) de hőseink segítenek, mert jó emberek. Megjön a taxi a lány, megkédi a hősünktől: „És pénzt is adsz?” (na itt csúszott ki elsőnek a picsa szó a számból) hősünk könnyebben vette (majd, mikor már mesélte Nekünk Ő is elkülte) és megmondta Neki, hogy éppen eleget tett érte, majd betámogatják a kocsiba (kb 5x téveszti el hogy kell beszállni). Éppen azon tanakodunk, hogy vajon menny lesz az összeg Székesfehérvárra és mit alkudozhat a csaj, elindul a taxi (megegyeztek), majd fékezés, csaj azt gondolta természetben fizet, mert a sofőr éppen eltolta magától (1osztályú volt a csaj, komolyan, nagyon jól nézet ki, de azért ez már túlzás). Valószínű a lány fogta, hogy ez nem fog menni és megegyeztek, hogy pénz lesz itt. Tanulságot nem tudok mondani ebből, de hogy ilyen nőt még nem láttam, aki még akkor is a testével fizet, amikor éppen kib@szták a másik helyről.. nem tudok mit írni többet.. szanalmas.hu

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák