Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    na megírtam ezt a tesztet a T-Systemsnél, általános matematikai feladatok voltak, plusz szövegértés. ez utóbbival nem volt gondom, az idő is bőséges volt (még ellenőrzésképp még1x át tudtam rohanni az egészen), a matekos rész viszont mérnök-szerűség létemre meglehetősen nehezen ment. nem is a feladatok voltak nehezek, hanem az időt éreztem rohadt kevésnek, lehet épp off napom volt, vagy hiányzott előtte egy kávé, de egy csomó feladatra már nem maradt elég időm. azért a HR-es hölgyek (akik megjegyzem kifejezetten csinosak voltak - figyelemelterelés? :D) igyekeztek megnyugtatni a népet, hogy attól még senkit nem fognak elutasítani mert ez a szutyok rosszul sikerül, de azért én szerettem volna, ha az élmezőnyben vagyok, viszont így nem leszek.
    mondjuk a kommunikációjukon lenne mit javítani, mert az mégiscsak elég vérlázító hogy a jelentkezéstől számítva több mint egy hónapba(!) telt nekik míg egy automata üzenetet ki tudtak küldeni, és a továbbiakról sem tudtak semmi konkrétat mondani (lehet már holnap behívnak, lehet csak hetek múlva, vagy egyáltalán nem, attól függ, megtetszek-e valamelyik nyílt pozi felelősének).
    pedig amúgy marha jó lenne bekerülni, mert igazi XXI. századi feelingje volt az egész helynek, letisztult, kultúrált, profi.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák