Új hozzászólás Aktív témák

  • Garfield

    tag

    Én személy szerint elég nagy alkohol fogyasztó vagyok ... ! Mostanában nem mert miota megvan a kocsim en fuvarozom a srácokat buliról bulira es akkor nem iszom ! Nem azert mert 1-2 sör utan nem tudnék vezetni inkább azert mert ha egyszer elkezdem nem állok le! (valamit vagy csináljunk rendesen vagy sehogy :DDD) Tehat mostanaban nem iszom ! Elötte a nyár elején viszont kb 1 honapig folyamatosan ittam midnem nap legtöbször le is részegedtem elég csunyán ! Hát Istenem jól esett :) Csak a másnap nem volt fasza, mert másnapos az nagyon tudok lenni :) Sajnos :( Egyébként dohányzom és kávézom is ! nem is keveset nem is sokat amennyi épp elég :) Piálásrol meg annyit hogy serdülő korom ota a minden hétvégi a bebaszás megvolt volt h kétszer is egy hétvégén ! Ez szintén jol esett ! Nagyon jo rá vissza emlékezni, nagyon jo kis társaságunk volt a ''finom'' kis csajok, rengeteg buli, baromkodás sok fénykép iszonyatosan jo volt hianyzik is nagyon! Lényegében legtöbbször itt Kőrösön a törzshelyünkön ültünk bent voltak régen bulik is inkább ilyen club helység ez .. semmi képpen nem kocsma attól jóval igényesebb
    ! Olyan részeg viszont életemben csak 2szer voltam h menni nem birtam ! mind2 szer házi bortol (már rájöttem a második utan h kizárásos alapon csak az lehet igy azt inkább kerülöm ! Egyébként alkoholbol nincs mennyiség :DDD Nem vagyok szvsz es nem is voltam alkoholista jol esett .. sot mar lassan ujra haverok jonnek a kocsikázással én meg kicsit nosztalgiázva meglátogatom a sárga földet ! :)

Új hozzászólás Aktív témák