Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz V/ #21717 üzenetére

    Ez a felárazæsos hülye duma engem is kiakaszt, főleg ilyen unatkozó gyerekes anyukák terjesztik a facebook-on. Hogy ő két hete ennyiért vette most meg mæsfél centtel tőbb lrsz. És nem rak be csak egy képernyőfotót. Keverik a netes árat mobilossal. Esetleges korábbi akcióst flash-est kuponnal lejebb vii árat stb.

    Rászoktam, elkérem a linket árgrafikonnal megnézem, kb 9 olyan volt ahol olcsóbb volt az új ár, volt olyan is ahol a find similar pro. rögtön 10 dollárral olcsóbb árat hozott.

    A csúcs az volt tegnap, hogy egy olyan postnál gyűltek, hogy mindenre postaköltséget kér az ali. Kérem a linket, simán free shippinges. De ő bizonygatja nála nem, berak egy két centis képet, hogy ott van. Kibogarásztam not allowed, de nem ám a szállìtásra, hanem a nyomkövetésre. A hölgy állìtólag anyanyelvi szinten beszél angolul, de nem figyelt....

    Felárazæsból annyi igaz, hogy sok terméknél kicsit emeltek előtte ez simán látszik az árgrafikonon, viszont utána akciós ár jött ami alacsonyabb mint a korábbi. A kuponokat meg mindenki elfelejtette, hogy azzal is csökkenthető.

    Na de én is kérdeznék, hogy lehet 10 dolláros aliexpress kupobt venni coins-ért. Azt tudon hogy hol van, de nem engedélyezett. Mit kell tenni, hogy lehessen venni?

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • Flashget

    félisten

    válasz V/ #21717 üzenetére

    Volt egy kisebb dolog 5,45$-ra akciozva es 1,5 perc volt hatra mire mindennel vegeztem 7,99$-ra ment vissza. ;)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák