Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A texasi

    aktív tag

    válasz lostprophet #12151 üzenetére

    Csak országon belül nem fogom tudni trackinggel követni, igaz?

    Lehet, hogy én nem olvasok jól a sorok között,
    de sehol nem esett szó róla, hogy milyen TN-t kaptál!

    [ Szerkesztve ]

  • Watcher45

    tag

    válasz lostprophet #12151 üzenetére

    Nem fognak felhívni én is jártam már így [link] és a csomagon ott virít a telefonszám, csak ez gondolom nincs benne a posta szolgáltatásában. Mikor rájöttem, hogy elírtam a házszámot a posta ügyfélszolgálatnak írtam egy e-mailt amire a következő választ kaptam, megosztom hátha van benne valami hasznos számodra:

    "Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.

    Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.
    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által megadott azonosító nem nemzetközi postai azonosítószám, így sajnos a küldemény sorsáról nem rendelkezünk információval.
    A nemzetközi postai azonosító felépítése: 2 betű + 9 számjegy + 2 betű.

    A nemzetközi megállapodások értelmében kézbesítésig, a küldemény, a feladó tulajdonát képezi. Amennyiben könyvelt küldeményként került feladásra, abban az esetben a feladó a feladóvevény bemutatásával kezdeményezheti a küldemény hivatalos kerestetését (inquiry). Ennek érdekében kérjük, hogy a feladóval szíveskedjen felvenni a kapcsolatot. A feladó, utólagos rendelkezés keretében módosíthatja a címadatokat is.

    Amennyiben a feladáskor a küldemény nem kapott fenti szerkezetű postai azonosítót, úgy a Magyar Posta kezelésébe érkezést követően nyilvántartás nélkül kezeljük. (A név- és címadatokról adatvédelmi okok miatt nem vezetünk nyilvántartást.) Ezért a megérkezéséről és a jelenlegi státuszáról nem rendelkezünk információval. Megérkezéséről a címhelyre illetékes kézbesítő postánál érdeklődhet.

    Bízunk benne, hogy válaszunkat megértéssel fogadja.

    Üdvözlettel:
    Zámbori Mária
    ügyfélszolgálati ügyintéző
    Magyar Posta Zrt.
    Ügyfélszolgálati Igazgatóság
    Telefonszám: +36-1-767-8282
    E-mail: ugyfelszolgalat@posta.hu"

Új hozzászólás Aktív témák