Keresés

Aktív témák

  • Fehérsólyom

    aktív tag

    válasz b0unCe #53 üzenetére

    Abban egyetértünk, h nem érdemes a deluxe-os változatra költeni...

    De azt mondd már meg nekem légyszíves, h mint jelent nálad az, hogy többlet biztonság?
    Mert ha jól látom teljesen azonos gyártótól ajánlasz te is lapot... és mint tudjuk, úgy csökkentik az árat, h nem használják ki a többlet funkciókat... Ez annyit jelent, hogy a -x-es és a nem, az teljesen azonos mindenben (nyáktervezés, chiphelyek...) csak több intergál vezérlő/eszköz van kivezetve.
    Összefoglalva minden vezetékezésben, nyáktervezésben, felépítésben, hűtők elhelyezésében azonosak, egyedüli különbség ott jön elő, h ráforrasztják a chip-et vagy sem, ill. h melyik chip kerül fel rá...

    zeus90 én is deluxe-osat akartam elején venni, de azt kell, h mondjam, h tényleg nem éri meg (ne légy a pénzed ellensége)... akkor vegyél inkább nagyobb procit :)

    [Szerkesztve]

  • Fehérsólyom

    aktív tag

    válasz b0unCe #57 üzenetére

    ''nem gyarihibas, nem oli meg a ramjaid, nem fog szarul mukodni, jobban huzhato benne a proci es meg 1000dolog''
    Ez bármelyik más alaplapnál előfordulhat, a -x-es és a simánál egyaránt, sőt az összes alaplapgyártónál is!

    ''a szarul mukodo a7n8xeket adjak el mas neven''
    Ez alapján a Deluxe-os a király, a tuti, ami nem az, az szar, mert a nem működő Deluxe-os az a7n8x, és ami még szarabb az a a7n8x-x.
    A gond ezzel csak az, h a -x-en teljesen más chip van.
    Egyébként az Abitnál is volt egy sor gyárihibás. Mindegyik lapon szar volt a kondenzátor, és egy év alatt tönkrementek. De nem csak egy, hanem az akkor készített teljes paletta (AMD, Intel oldal egyaránt). Kondicsere után viszont jól működtek.

  • Fehérsólyom

    aktív tag

    válasz b0unCe #59 üzenetére

    Ok, ok persze én sem akartam rögtön neked esni, csak nem értettem nagyon az ellenszevet. :)
    Természetesen lehetnek rossz szériák...
    Jól meg kell nézni mit vesz meg az ember. Az igazság az, h nekem is olyan lap jött, amin az egyik kondenzátor hibás volt. (kicsit meg volt nyomódva, el se indult:) ) :( Hála sikerült kicserélni azóta csak örülök, h ezt választottam, mert teljesen elégedett vagyok vele.
    zeus90 én is azt tudom neked tanácsolni, h jól nézd meg az alaplapot amit veszel így külsőleg. A belső csak úgy is a használat során derül ki!

    [Szerkesztve]

Aktív témák