Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz rarri #3144 üzenetére

    Hát pont ezért különitettem el őket...ezt nem írtam volna? :U

    Szerk: de írtam:) "különraktuk szűrőstöl"

    Kalandor: Ismerősöd milyen gyakran cserél vizet? me ha nem naponta vagy max minden második nap akkor biza az a hal szomoru lehet...még egy gömb akiba is kell legalább egy légpumpa..ha csak egy aranyhal van benne akkor is...persze másfél év hosszu idő..ezt kb ugyis fel lehet fogni hogy egy ember 2000méter magasra költözik..ritkább a levegő de másfél év alatt megtudja szokni szerintem...de egy kis halacka az egy kis halacka:))

    Egyébként látom pont gömbakit szeretnél...vannak már olyanok amire rá van csiptetve egy irósztali lápához hasonló lámpi...az világitásnak jó...illetve a fentebb írt légpumpát is javasolnám...azis kb 1500ft porlasztókövel együtt szóval ki lehet birni..a szürést nehezen lehet megoldani benne viszont 2 naponta nyugodtan lehet cserélni a viz 30-40%át akkor nem lesz gáz..én így csinálnám a gömbakit..vagy valami külső szüréssel oldanám meg...temészetesen a pumpa és a világitás akkor is kell...

    a fűtést annyira nem preferálnám egy gömbakiban..persze ha olyan helyre tudod rakni ahol nem ingadozik 24óra alatt 3-5 fokot a víz...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák