Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evilzombie

    tag

    válasz feka007 #8397 üzenetére

    sowi: :R
    Tudom hogy mukodik egy airsoft fegyver, ezert nem is tuningoltam es nem is fogom.Boven eleg nekem a gyari 360fps.Tobbek kozott ezt veled is megtargyaltam mielott kivalasztottam hogy mit veszek.
    Soha nem irtam hogy az en csuzlim eros, csak mar unom a nyavalygast olyan emberektol akik airsoftozni jarnak de sirnak ha eltalaljak oket!
    Egy sniper szerintem igen is hasznalhat 550FPS-re kepes fegyvert,es itt kell az ertelem,csak 15-20m-nel messzebb celpontra.Nyilvan ha nagyon erdos a terulet akkor OK a 15m.

    feka007:
    Linkeltel egy fenykepet a fegyveredrol,leirtam a velemenyem,ez neked nem tetszett.Hoppa.Igy jartal!
    12 eve dolgozom es meg nem kaptam soha semmilyen segelyt szerencsere!Szoval mellelottel, de egy kicsit furcsallom hogy neked egybol a segely jut az eszedbe.Mondjuk a neved sokat elarul :))
    Tudod en magyar vagyok es dolgozom!
    KWA 80 000ert? "kávéa g36-ot megvenni nyócvanezeré'..", latom probalsz magyarul irni!Igen,ezert is megdolgoztam, remelem te is mind a 8 fegyveredert.
    "Másik, hogy csak egyszer legyen az, hogy betörik a szemüvege vkinek és kilövöd a szemét a széttuningolt szaroddal.."
    Nincs tuningolva a "szarom", soha nem is irtam hogy tuningolva volt, a szemuvegemet hasznalat elott leteszteltem egy KJ M700-al 3m-rol a szinten gyari 530FPS-el!
    Tudod szem nelkul nehezen tudnam a monitort bamulni napi 8-oran at.
    Az ijesztgetest es fenyegetest meg gyakorold, mert nem megy jol! :)

    Libria:
    "de magyarazhatom ezt olyannak aki a fizika alapjaival sincs tisztaban " Egy "ici picit" azert ismerem a fizikat,kulonben nem igazan melozhatnak itt tovabb.

    Egy paintball sulya KB 2,9g ami (atlagosan) 300fps sebbesseggel hagyja el a markert.

    Egy airsoft BB (meresre hasznalt MASZ) sulya 0.20g amit a legtobb orszagban, mint peldaul ott ahol en vagyok 300 FPS-el(kellene) lonek ki!

    Nos, ezek szerint 14X erossebb egy paintball marker az airsoft fegyverekhez kepest!De ha meg igy sem tiszta valakinek,akkor menjen el paintball-ozni es megerzi a sajat boren!
    "kulteruelten teljes arcmaszk nem kotelezo meg MASZ szerint sem." Hat ez igaz, de azert en megis hasznalom.Azt a 400eurot amit a fogorvosra koltenem, elkolthetem masra! :DDD

    Ezzel azt hiszem en befejeztem,az allandoan ismetlodo FPS temat. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Na náááá

Új hozzászólás Aktív témák