Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel213

    tag

    válasz feka007 #4214 üzenetére

    Elolvastam az egészet!Nagyon bunkók :((( Olyat is írt az egyik hogy itt ebben nem fognak neked segíteni...mintha rossz helyre írtál volna,,,vagy illegális lenne 470fps fölé vinni a fegyvert, nevetséges!

    [ Szerkesztve ]

    " A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

  • Richard

    őstag

    válasz feka007 #4214 üzenetére

    Arra még nem gondoltál, hogy lehet nem a rendszerben van a hiba?:) Próbálják balesetmentessé tenni a játékot. Az én 350 Fps-es m4-em is ellő 50 méterre. 45 méteren még simán megérzed a találatot. Közelről ez is nagyon tud csípni. Mi sem egy embert küldtünk már haza a szarrá tuningolt fegyvere miatt. Semmivel nem leszel attól jobb. Az is biztos, ha egy ilyen miatt valami sérülést kapnék agyonverném a fegyverével a srácot. És ezzel nem csak én vagyok így. Nehéz felfogni, hogy a masz az nem dísznek van?? Az attrocitások is az eszetlen tuningok és az eszetlen játékosok miatt vannak ezt le merem fogadni.

    Másik dolog: Egy olyan fegyverre rengeteget kellene költened, hogy üzemképes maradjon. Lehet hogy a te haverod sportline fegyvere nagyon megy. Hidd el hogy szanaszét fog esni. Elég ha egy fogaskerékről letörik egy ksi darab. Szétvághatja az egész boxot. Az érős rugó miatt letörik a box eleje, stb.

    Harmadik: Ne haragudj, de úgy látszik semmi tapasztalatod nincs az airsoft terén. Sem a fegyverekkel, sem a játékban. (Ezt onnan szűrtem le, hogy azt hiszed az fpstől jobb lesz neked. Vagy sok köze lenne a lőtávhoz.) Ha a fegyver összeépítésében is tanácsokat kérsz, bele se kezdj. 100% hogy nem fog összejönni. 70K-ból meg aztán még ugy sem. 50k körül mozog egy guarder box ami valóban bírja is az áhitott fps értéket. És akkor még sehol sem vagyunk a fegyverrel.

    Az, hogy a bokrokon át kell hogy menjen az meg egy hülye kifogás. Ugyan ugy nem fog átmenni 500 fps-el mint 350-el. Egy 0,25-ös BB-t kicsit nagyobb erővel kell megküldeni, hogy áttörjön az ágakon.

Új hozzászólás Aktív témák