Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz f4lcon #29876 üzenetére

    Valahogy úgy volt, régen néztem kb-ra valami polarstar manuallal kapcsolatban, hogy a tank térfogat * nyomás / a kimenő nyomással... Kb. Ez nyilván függ az engine-től és a beállításoktól is, a legtöbb elektropneumatikus rendszernél állítható a kimenő levegő mennyiség pl, tehát az, hogy a szolenoid meddig tartson nyitva, azt meg ki kell játszani a csőhossz függvényében pl. De az aeg átalakítós engine-ek rohadt takarékosak... ha igaz a matek akkor 4-500 bb-t 80psi-nki kéne köpjön elvben. A hpa-sított pisztolyokkal kb ennyit tudok ellőni egy nagy tankkal... De nyilván ott jelentősen több levegő kell...

    De ha lesz játék főnixben egy m4-el -vagy egy egykor annak látszó maradékával- megtaláltok majd bármelyik szerdán ;] Ki lehet próbálni mennyire zavaró, egyébként egyáltalán nem az. Eddig kb csak pisztolyoztam hpa-n ott aztán sokkal jobban ki kéne jöjjön hogy problémás, mert gyorsabban mozogsz, más szögeket használsz célzáshoz is, sokkal többet lóbálod, etc, de így ahogy most el van vezetve nem is érződik egyáltalán.

    Nyilván meggyőzni senkit se akarok, csak az elmúlt években sokan mondták hogy nem mert zavaró, meg butaság, meg búvár meg nemmilsim és társai. Az eredmény az, hogy elkezdtem hpazni a pályán, és már 10-en vagyunk búvárok ;] Volt konkrétan olyan akit addig szekáltunk hogy menjen be egy körre táskával, hogy feladta és bement, úgy jött ki hogy elmegyünk a pcsába, mibe kerül azonnal veszi viszi kell.

    Nyilván őserdei bozótosban kúszva más a helyzet....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák