Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz #56573440 #29713 üzenetére

    Nézd, egy kezdő minden ellenfelet először lát. Van, hogy bepróbálkozik.

    Volt még Szegeden egy csapattársam, 4-5 danos ninjutsu mester. Két méterrel állt előttem, fegyver tűzkész állapotban combtokban és nem tudtam eltalálni.

    Engem volt, hogy egy pincelépcső alól bal oldalt félhátulról dobattak. Csuklóból csak a hang irányába fordítottam a már felemelt, de testhez behúzott pisztolyt és lőttem egyet, talált.
    - Dobd el!
    * Puff
    - Nem dobtam.
    - Megvolt!

    Olyan is volt, hogy nem volt szándékomban dobatni, csak "felderítőként" nézelődtem egy fedezék mögül. Két, egymásnak háttal, leeresztett fegyverrel álló ellenfél közül az egyik észrevett, de már vagy 10 másodperce ott voltam. Megveregette a csapattársa vállát, hogy
    - Gyere, álljunk vissza.
    - Miért?
    Akkor felém intett a fejével, én meg vissza bal kézzel.
    A hátsó bejárat felől mentem be, mindenki a főbejáratot támadta, vagy védte. Tényleg nem akartam dobatni, sem lőni, nem akartam ezzel elárulni, hogy ott vagyok.

    Szóval a dobatás ugyanolyan kétélű dolog, mint a lövés, ami nem talált: felfedi a pozíciódat és esélyt adhat az ellenfélnek. Jómagam csak nagyon egyértelmű esetben dobatok.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák